Üyelik başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Yazarımız olmak için aşağıdaki üye ol linkini kullanarak kaydınızı yapabilirsiniz.

Siz de yazar olabilirsiniz.

Yazarlık bilginize dayanır. Bilgili olduğunuz veya tecrübe edindiğiniz her konuda anlatmak isteyebileceğiniz şeyler vardır. Bu konuları yazıp bloğunuzda paylaşabilirsiniz. Paylaştıklarımızı okumak, tecrübe ve bilginizden yararlanmak isteyen bir çok kişi var. Hem onlar bilginize ulaşsın, hem de siz onların arayışlarına cevaplar yaratın. Yandaki formu doldurun.

Neden yazar olmalıyım?

Bilgi paylaştıkça çoğalır. Günümüzde İnternet yanıltıcı bilgilerin olduğu kalite kaybına uğramakta. İnternet’in özgür ortamı bu yüzden yöneticiler arasında tartışma konusu ve İnternet’i otoriter bir yapı ile kontrol altında tutmak isteyen birçok ülke lideri bulunuyor. Gerekçeleri ise İnternet’in artık çöplük ve kötü niyetli amaçlar için bir platforma dönüşüyor olması.

İnternet ortamını tekrar bilgi paylaşılan ve kaliteli içeriğin barındığı bir yere dönüştürmek sizin elinizde. Tek yapmanız doğru ve kaliteli bilgileri İnternet’te yayınlamak.

Gencturk.net ailesi olarak bu yolda yarattığımız yeni nesil yazar platformunda buna aracı olmak istiyoruz. Siz de buna katkıda bulunabilir ve doğru ve kaliteli konularda yazılarınızı paylaşabilirsiniz.

Gelin sizin de katkınız olsun, üye olun ve yazarlığa başlayın.

Gencturk.net yeni nesil yazar platformunda bilgiye ulaşın veya yazar olup bilgiyi okurlara aktarmaya devam edin…

Aşağıdaki yazarlık başvuru formunu kullanın.

Yazarlık başvuru formu

Yazarlık başvurunuzu bu formu doldurarak yapın. En kısa zamanda hesabınızın kurulumu gerçekleşecektir.